Jest to bardzo rzadkie, że narzeczona sama postanowiła wybrać suknię ślubną. Większość dziewcząt potrzebujemy "doradców". Tylko kogo zaprosić? Coraz częściej jest tak, że pary spotykają się, by wybrać suknię ... Nie dbam o przesądach, które myślę, że jest sprytny. Panowie, dobra rada, jest punktem, a panie mają swoje zdanie. Następnie połączenie nie jest długa suknia jest zamawiany, cena ustalona. Tylko gdzie jest magia, tajemnica, niespodzianka, niezapomniane wrażenie na dzień ślubu? Wiem z opowiadań mojej młodej pary, która jest doświadczeniem dla człowieka, gdy widzi swoją żonę w sukni ślubnej, tak piękne, że łamie rotację. Może chcesz zachować tradycję i nie przedstawił w sukni ślubnej przed ślubem, pan młody?

Prosta suknia vintage zdobiona haftem

Doradca numer dwa - przyjaciele. Dobrze jest przynieść przyjaciela, osobę, która zna pannę młodą i jej upodobań i charakteru.Rola sprzedawcy w salonie jest sukienka dobrze pasować wybrany jako doradca. Jednak dziewczęta ozdoby romantyczne, nowoczesne i przestronne tiulu zdobi skromny muślin, nie wiem. I to jest rola przyjaciela, aby pomóc wybrać suknię dla temperamentu panny młodej.

Powiedz przyjacielowi, odradzam przyjaciółmi. Często zdarza się, że dziewczyna wybrała sukienkę, zaprosić koleżanki o radę. Pomyśl, czy możesz wstawić kilka sukni kobiety? No miałem sytuację, że krzyknął stracił partnera prezentujący lekką muślinu sukienkę. Jeden z nich powiedział: "Ta skromna Weź to jak miałem - bogate i wspaniałe?". Po drugie: "koronki są ładniejsze", i podobało mi się trzecia. Wreszcie, jej sukienka w coś, co wszyscy "spadła w oko", ale nie najważniejsze. To tylko przykład, a mógłbym pisać i pisać.

Elegancka suknia w stylu syreny