W przypadku zakupu suknie slubne, zarówno zbyt długa i zbyt krótka suknia ślubna jest znacznym problemem dla każdej Panny Młodej. To samo tyczy się welonu. Jeżeli długość welonu zmusza Cię do założenia zbyt wysokich obcasów lub wręcz uniemożliwia Ci swobodne i komfortowe poruszanie się wybranej sukni, jedynym sposobem jest dokonanie korekty jego długości lub zmiana wykończenia sukni.

suknie ślubne

W przypadku, gdy posiadasz pewne doświadczenie krawieckie, czynności te mogą zostać wykonane w domu, z użyciem Twojej maszyny do szycia. Jeżeli jednak wykracza to poza Twoje możliwości (wszak nikt nie musi umieć doskonale szyć!) najlepiej zgłosić się do specjalisty lub zaufanej krawcowej, która za niewielką opłatą dokona niezbędnych korekt.

Aby samemu zorientować się w pierwszej kolejności jakiej usługi będziesz potrzebować odwróć końcówkę sukienki na lewą stronę I zobacz, jaki rodzaj wykończenia w niej zastosowano. W wielu przypadkach producent sukienki pozostawi 3-4 centymetry materiału ponad dokładaną sukienki na wesele 2012, którą zamówiłaś, co pozwoli na swobodne manewrowanie jej długością przy niewielkim niedopasowaniu.

Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy wykończenie Twojej suknie jest odrobinę zbyt krótkie – wystarczy zerwać wtedy taśmę zabezpieczającą dodatkowy fragment materiału, odprasować ten materiał i gotowe! Możesz odwiedzić zankyou więcej informacji