Kobiety o małych piersiach tak naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak wiele szczęścia mają, gdy przychodzi do wybrania sukni. Niestety, tak jak w każdym innym przypadku, podjęcie decyzji dotyczącej fasonu nie jest proste. Jednakże dobór odpowiedniego wzoru i kroju sukni, może sprawić, że nie tylko cała sylwetka będzie wyglądała olśniewająco, ale także Twój biust wyda się pełniejszy. Trzeba postawić sprawę jasno, przecież nikt nie jest idealny, prawda?
Dlatego też przedstawiamy kilka technik, które mogą się okazać przydatne kobietom, które noszą miseczkę A:
1.Dodatki
Przy małym biuście diabeł tkwi w szczególe. Dzięki odpowiednim trikom, z gracją można dodać piersiom trochę objętości. Osiągnąć to można na wiele sposobów: luźno drapowanym materiałem, marszczonym szyfonem, warstwami koronki, tiulem, odpowiednio ułożoną satyną czy mocno plisowanym jedwabiem. Okolice dekoltu można ozdobić praktycznie wszystkim, czym możesz sobie wyobrazić. To nie muszą być jedynie standardowe dodatki. Modne są bowiem płatki róż, koraliki i guziki w stylu vintage czy też piórka.
Kobiety o mniejszych piersiach mają możliwość doboru większych zdobień modne sukienki na wesele przy linii biustu, co jest niewątpliwie dużą zaletą. Niejedna przedstawicielka płci pięknej o większym biuście musi z nich zwyczajnie zrezygnować, mimo że dodają one sukience wiele uroku. Pamiętaj jednak, że gigantyczne falbanki i zbyt obfite zdobienia nie nadadzą wdzięku żadnej kreacji.


2. Kolor
Kolor sukienki musi przede wszystkim pasować do Twojego odcienia skóry i innych aspektów wyglądu. Czemu jednak nie wybrać odbijających światło, połyskujących materiałów, które nadają efekt pełniejszego biustu?


3. Dekolt
Możliwości doboru dekoltu są bardzo duże. Powinnaś skupić się na asymetrycznych lub łódkowatych wycięciach. Sukienki bez ramiączek czy z marszczonym dekoltem także sprawią, że Twój biust będzie wydawał się pełniejszy. Wystrzegaj się głębokich wycięć w kształcie litery V, tych uformowanych jak kwadrat czy prostokąt, a także sukienek wiązanych na szyi. Są one bowiem polecane kobietom o większych piersiach, by optycznie zmniejszyć biust.


4.Stan
Upewnij się, że znajdziesz sukienkę z dobrze dobranym stanem. Wyjątkowo przydatny jest tu gorset, który pomoże zwęzić talię. Im bardziej ją bowiem podkreślisz, tym Twoje kształty staną się okrąglejsze. Ponadto, dobranie kreacji z szykownymi dodatkami na wysokości stanu, szczególnie w innym kolorze, marszczenia, czy eleganckie kokardki sprawią, że Twój biust wyda się pełniejszy.


5.Fason
Spódnice w kształcie litery A poszerzają dolną część sylwetki, co pozwoli na nadanie figurze kształtów. Kreacje odcinane pod biustem podnoszą piersi, a typowe suknie balowe sprawią, że wydasz się apetycznie okrąglejsza, w tych miejscach, w których sobie tego życzysz. Dlatego też powyższe fasony idealnie nadają się dla kobiet o mniejszym biuście.